خانه محصولاتBoiler Fin Tube

لوله کریستال فلزی کربن / استیل ضدزنگ

لوله کریستال فلزی کربن / استیل ضدزنگ

  • Carbon Steel/Stainless Steel Boiler Fin Tube Spiral Fin Tube
  • Carbon Steel/Stainless Steel Boiler Fin Tube Spiral Fin Tube
  • Carbon Steel/Stainless Steel Boiler Fin Tube Spiral Fin Tube
  • Carbon Steel/Stainless Steel Boiler Fin Tube Spiral Fin Tube
 • Carbon Steel/Stainless Steel Boiler Fin Tube Spiral Fin Tube

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: HD Boiler
  گواهی: ISO9001 , SGS , TUV , ASME , EN
  شماره مدل: لوله فویل دیگ بخار

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
  قیمت: 10000-80000USD
  جزئیات بسته بندی: بسته بندی ارزنده دریایی برای صادرات
  زمان تحویل: 30 روز
  شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
  اکنون تماس بگیرید
  توضیحات محصول جزئیات
  مواد: فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ نام: مبدل حرارتی لوله فین
  کاربرد: قطعات بخاری ، مبدل حرارتی بندر: شانگهای

  لوله کریستال فلزی کربن / استیل ضد زنگ

  مقدمه کلی

  لوله های خرد شده با مارپیچ به طور گسترده ای در بازیابی گرما سازنده دیگ بخار ، پیش گرم هوا و دیگ گرمای زباله و همچنین تجهیزات تبادل گرما در صنایع شیمیایی ، رگ فشار و سایر زمینه ها کاربرد دارند. ظرفیت واحدهای مورد استفاده در دیگهای بخار نیز از کوچک به بزرگ افزایش یافته است و کاربردهای آنها روز به روز در حال افزایش است. در حال حاضر ، بسیاری از تولید کنندگان حرفه ای در چین می توانند جوشکاری با مقاومت بالا با فرکانس بالا ، لوله های مارپیچی مارپیچ تراشیده تولید کنند و تجهیزات تولیدی و فناوری لوله های ریز تولید شده ، از واردات ، هضم و جذب گرفته تا خودسازی توسعه یافته ، طراحی و ساخته شده اند. کیفیت به الزامات استانداردهای پیشرفته خارجی رسیده است.

  مزایای استفاده از لوله های ریز دار:

  1. منطقه انتقال حرارت در فضای موثر برای بهبود اثر انتقال حرارت افزایش یافته است.

  2- فضای اشغال سطح انتقال گرما را کاهش داده و از حجم آن بخصوص برای دیگهای سریع بارگذاری کنید.

  3. هزینه تجهیزات را کاهش داده و ایمنی تجهیزات را بهبود ببخشید.

  4- به دلیل کاهش افت فشار آب ، هزینه عملیات کاهش می یابد.

  5- سفتی لوله های ریز شده افزایش یافته و مقاومت لرزه ای لوله بهبود می یابد.

  روش ساخت

  لوله های ریز مارپیچی با روش های مختلفی قابل تولید هستند. در حال حاضر ، چندین روش اصلی تولید برای لوله های ریز دار استفاده شده در مبدلهای حرارتی مانند دیگهای بخار و مخازن تحت فشار وجود دارد.

  جوشکاری مقاومت در برابر فرکانس بالا لوله جوش داده شده مارپیچی

  جوشکاری مقاومت در برابر فرکانس بالا لوله مارپیچ مارپیچ نوعی جریان فرکانس بالا است که به قسمت های جوش داده شده وارد می شود. با استفاده از گرمای مقاومت حاصل از جریان از طریق سطح تماس اتصالات جوش داده شده و مناطق مجاور ، سطح تماس جوش داده شده می تواند به حالت پلاستیک ذوب یا نیمه ذوب برسد ، سپس فشار مناسب به سطح تماس جوش داده شده اعمال می شود ، تا تکمیل شود. کار جوش لوله های ریز دار.

  لوله ریز مارپیچ برزیل

  لوله حلقوی مارپیچ برزیل نوعی پرکننده فلزی است که نقطه ذوب آن پایین تر از قسمت جوش داده شده است و سپس دمای گرمازدگی را گرم می کند. هنگامی که قسمت جوش داده نشده ذوب می شود ، لحیم کاری به خوبی جوش می خورد و برنج می زند و بسته به انبساط و پراکندگی محل تماس قسمت جوش داده شده ، اتصال برزینگ را تشکیل می دهد و بدین ترتیب جوشکاری لوله مارپیچ مارپیچ را کامل می کند.

  لوله نخی مارپیچ انتگرال

  لوله مارپیچی پیچیده شده مارپیچی با استفاده از اکستروژن و کراوات لوله ضخیم دیواری (لوله بیل) تحت شرایط گرمایش مداوم فرکانس متوسط ​​تشکیل می شود. این به عنوان آخرین روش ساخت لوله ریزگرد در بازار داخلی شناخته می شود. این شرکت توسط یک شرکت داخلی توسعه یافته است و لوله های برش یافته انتگرال مورد بررسی و توسعه ، و همچنین تجهیزات تولیدی لوله منشعب شده انتگرال خود ساخته شده برای ثبت اختراعات استفاده شده است.

  شاخص ارزیابی عملکرد

  سه روش اصلی تولید لوله باله مارپیچی که در بالا گفته شد وجود دارد. برای سهولت تجزیه و تحلیل و مقایسه ، لوله ریز مارپیچ به لوله جوش داده شده جوش داده شده (جوشکاری با فرکانس بالا ، دزدی) و لوله باله اسپیرال یکپارچه برای مقایسه تقسیم می شود.

  میزان جوشکاری

  همچنین به عنوان میزان فیوژن شناخته می شود

  سرعت جوش یک شاخص ارزیابی از عرض جوش باله و طول کل است. JB / T 6512-92 "شرایط فنی برای تولید لوله جوش بخار مارپیچ با مقاومت در برابر فرکانس بالا ، دیگهای بخار را تصریح می کند که میزان همجوشی جوش در جهت پهنای باند فولادی از 80٪ کمتر نیست. اگرچه جهت طول ذکر نشده است ، می توان درک کرد که حداقل 80٪ از کل طول باله واجد شرایط نیست.

  طول غیر قابل استفاده محلی جوش نباید بیشتر از قطر لوله و بیش از 50 میلی متر باشد و تعداد مکان های بلااستفاده نباید از 2 در هر متر تجاوز کند ، در غیر این صورت جوشکاری تعمیر انجام می شود.

  HG / T 3181-1989 "جوشکاری مقاومت در برابر فرکانس بالا لوله جوش داده شده مارپیچی" تصریح می کند که کل طول جوش واقعی کمتر از 90٪ از کل طول باله نیست ، و متوسط ​​عرض جوش کمتر از 80٪ نیست عرض باله

  میزان جوش واقعی لوله جوش داده شده مارپیچی با مقاومت در فرکانس بالا می تواند 90-95٪ برسد. میزان جوشکاری لوله ریز حلقه شده مارپیچ کمی بالاتر از جوشکاری مقاومت در فرکانس بالا است ، اما میزان جوشکاری بررسی آن آسان نیست.

  همانطور که از نام آن پیداست ، لوله ریز پیچیده مارپیچی از لوله تولید می شود. هیچ مشکلی در جوشکاری باله وجود ندارد و هیچ بازرسی از میزان جوش لازم نیست.

  استحکام کششی جوش

  JB / T 6512-92 تصریح می کند که مقاومت کششی نمونه های جوش داده شده نباید پایین تر از 196MPa باشد. HG / T 3181-92 این امر را تنظیم نمی کند.

  جوشکاری مقاومت در برابر فرکانس بالا لوله مارپیچ مارپیچ ، استحکام کششی جوش از تولید کنندگان به 200MPa ، و یا حتی 300MPa رسیده است. استحکام کششی جوش لوله های ریز حلقه شده مارپیچی می تواند این نیاز را برآورده کند.

  لوله های پیچیده شده مارپیچی از لوله های بیل اکسترود شده و به داخل آن چرخیده می شوند ، بنابراین در مقاومت کششی جوش مشکل وجود ندارد. مقاومت اتصالات بین باله ها و لوله ها برابر است با مقاومت کششی لوله های مربوطه ، حتی کمی بیشتر.

  عملیات حرارتی را به روش جوش ارسال کنید

  منطقه تحت تأثیر حرارت جوش لوله جوش داده شده مارپیچی با مقاومت در فرکانس بالا بسیار کم است. استاندارد خارجی تصریح می کند که منطقه تحت تأثیر گرما کمتر از 0.8 میلی متر است. منطقه واقعی تحت تأثیر گرما اندازه گیری شده توسط برخی تولید کنندگان داخلی کمتر از 0.5 میلی متر است. بنابراین ، برخی از استانداردها مشخص نمی کنند که آیا لوله های ریز شده مارپیچ بعد از جوشکاری برای جوشکاری با مقاومت در فرکانس بالا ، حرارت داده می شوند. استاندارد JB / T 6512-92 تصریح می کند که پس از جوشکاری لوله های ریز شده از جنس فولاد آلیاژی ، عملیات حرارتی برای کاهش استرس انجام می شود.

  فرآیند تولید لوله پیچیده شده مارپیچ انتگرال در واقع فرآیند مجدد اکستروژن و نورد لوله بیل با ضخامت اصلی در دمای بالا است. پس از اکستروژن و نورد در دمای بالا ، به هیچ وجه نیازی به درمان گرمازدایی نیست.

  اثر انتقال حرارت

  راندمان انتقال حرارت جوشکاری با مقاومت در فرکانس بالا و لوله ریز حلقه شده مارپیچ حداقل 4 برابر بیشتر از لوله لخت است. اثر انتقال حرارت لوله بافنده دندان باز بهتر از لوله باله سالم است. اما باید توجه داشت که میزان جوش بین باله و لوله 100٪ نیست و شرط استاندارد فقط بیش از 80٪ است. مقاومت حرارتی در قسمت استفاده نشده وجود دارد که این امر بر انتقال حرارت تأثیر می گذارد.

  100٪ تماس بین باله های لوله باله مارپیچی انتگرال و لوله اصلی ، همراه با انتقال کوچک R بین ریشه باله و لوله اصلی ، این نه تنها باعث افزایش سختی و فشار فشار باله ها می شود بلکه باعث تسهیل می شود انتقال حرارت. اثر انتقال حرارت در آخر 5-6 برابر بیشتر از لوله لخت است که بدیهی است از جوشکاری مقاومت بالا با فرکانس بالا و لوله‌های مارپیچ مارپیچ بهتر.

  عمر خدمات

  جوشکاری مقاومت بالا با فرکانس لوله مارپیچ مارپیچی برای اعمال فشار در حین ذوب شدن در تماس دو سطح فلزی است. میزان جوش بهتر است. مقاومت در برابر خوردگی فلز جوش داده شده بیش از دو برابر ورق زدن است و می توان عمر سرویس لوله های ریز را تا حد زیادی بهبود داد. اما به دلیل جوشکاری نادرست ، استفاده طولانی مدت در معرض ترک خوردگی جوش است که باعث می شود باله ها و لوله ها از هم جدا شوند و در نتیجه بر بازده انتقال حرارت آنها تأثیر می گذارد ، بنابراین لوله های ریز دار باید تعویض شوند.

  لوله های حلقوی مارپیچ یکپارچه مشکلی در جوشکاری باله ها ندارند ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد خوردگی و ترک خوردگی باله ها نیست ، بنابراین از راندمان انتقال حرارت کاسته نمی شود. علاوه بر این ، به دلیل اینکه سختی سطح لوله مارپیچی یکپارچه افزایش می یابد ، مقاومت به سایش لوله ریز شده افزایش می یابد ، و ویژگی های ساختار ریشه باله ها برای انتقال گرما مناسب است ، طول عمر لوله های باله مارپیچی یکپارچه برابر است با مواد اولیه لوله های ریز خرد شده ، حداقل 2-3 بار از جوشکاری مقاومت بالا با فرکانس بالا و لوله های حلقه شده مارپیچی حلزونی.

  راندمان اقتصادی

  لوله های مارپیچی مارپیچ دار نیاز به نوع سوم فلز پر کننده مواد دارند. هنگام ورشکستگی ، باله ها باید تحت سیم خنک کننده ، پاشش لحیم کاری ، پخت و پز و سایر فرآیندهای اصلی قرار گیرند ، بنابراین هزینه تولید زیاد است. جوشکاری مقاومت در برابر فرکانس بالا لوله های ریز مارپیچ نیاز به ماده سوم ندارند. باله توسط جوش یک بار تشکیل می شود ، بنابراین هزینه نسبتاً کم است. پایان سیم پیچ و خاتمه پایان جوشکاری با مقاومت بالا با فرکانس بالا و لوله های مارپیچی حلزونی حلزونی ، باید با روش جوشکاری دستی ثابت شوند ، سپس برای تولید جوش مناسب است.

  لوله های بافته شده اسپریال لوله ای از لوله های دیواره ضخیم با اکستروژن و نورد بدون نیاز به ماده دوم ساخته می شوند. این سیم پیچ و جوشکاری باله های مقاومت در برابر فرکانس بالا و راندمان تولید بالا و هزینه کم را از بین می برد. علاوه بر این ، به دلیل اینکه ریشه باله لوله ریز پیچیده مارپیچی یک انتقال صاف R R است ، برای انتقال حرارت مناسب است.

  مزایای فنی

  در حال حاضر ، لوله های فولادی بافی مارپیچ اکثراً سیم پیچ ، جوشکاری با فرکانس بالا و لوله های فولادی بافی مارپیچی حلزونی هستند. لوله های فولادی بافته شده مارپیچی بین سه نوع از لوله های ساخته شده با مارپیچ مارپیچ به دلیل ماندگاری طولانی مدت آن ، عملکرد انتقال حرارت پایدار و آشکار هر اثر صرفه جویی ، تبدیل به محصول تجدید شونده در سه نوع فوق از لوله های فولادی بافته شده مارپیچی شده اند. مزایای آنها در جنبه های زیر نشان داده شده است:

  1. عمر طولانی ، بیش از 3 برابر عمر سیم پیچ های جوش خورده فولادی.

  2- برش قوس از ریشه و لوله باله و سطح صاف باله به طور کامل پدیده تجمع خاکستر ، وصل شدن خاکستر و سرباره شدن اشکال دیگر لوله های باله را به دلیل تاشو ناهموار ریشه باله به طور کامل از بین می برد.

  3. فن آوری نورد گرم برای بهبود تراکم ، استحکام عملکرد ، استحکام کششی و مقاومت در برابر سایش سازه فلزی شکایت شده است.

  4- از آنجا که باله و لوله یکپارچه هستند و در باند مارپیچی توزیع می شوند ، ظرفیت تحمل فشار لوله‌های یکپارچه مارپیچ انتگرال بیش از 3 برابر لوله استیل بدون درز با همان ضخامت و قطر داخلی است.

  5- مقاومت در برابر سایش ، که مشکل فرسودگی جدی سطح گرمایش همرفتی دیگ بخار زغال سنگ را به دلیل سرعت باد بالا و غلظت خاکستر بالا (به ویژه در گردش دیگهای بستر سیال) حل می کند.

  6- ساختار انتهایی لوله انتهایی مقاومت حرارتی مخاطب را که دیگر ساختار لوله باله نمی تواند بر آن غلبه کند به طور کامل از بین می برد. علاوه بر این ، بخش طولی باله ساختار ذوزنقه ای است ، بنابراین راندمان انتقال حرارت تا حد زیادی بهبود می یابد.

  7. تبادل گرمای سطح گسترده از باله مارپیچ انتگرال تصویب شده است. در همان شرایط کار ، ضریب انتقال حرارت بسته نرم افزاری لوله 5/5 تا 5/5 برابر لوله استیل بدون درز با ضخامت و قطر داخلی یکسان و دو برابر لوله استیل باله مارپیچ جوش داده شده با همان مشخصات است.

  8- ظروف و لوله ها یک ساختار یکپارچه هستند ، بنابراین می توان از آنها در دمای بالا و محیط سخت استفاده کرد. عدم ثبات عملکرد انتقال حرارت ناشی از آرامش و ریختن باله ها در سایر اشکال لوله های فولادی ریز دار وجود نخواهد داشت.

  اطلاعات تماس
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  تماس با شخص: Wendy

  تلفن: +8618351692506

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

  سایر محصولات

  مخاطب

  نشانی: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  آدرس کارخانه:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  • تلفن:86-512-58666196
  • فکس:86- 512-58774453
  • پست الکترونیک:hdb@boilerfabrication.cn
  • زمان کاری:8:00-17:00
  • تماس با شخص: Miss. Sandy Chen
  • Mobile Site