خانه محصولاتWater Wall Panels

پانل های دیواری دیواری آب استیل نوع غشایی برای CFB با گردش طبیعی

پانل های دیواری دیواری آب استیل نوع غشایی برای CFB با گردش طبیعی

  • Membrane Type Pin Type Steel Water Wall Panels For CFB With Natural Circulation
  • Membrane Type Pin Type Steel Water Wall Panels For CFB With Natural Circulation
  • Membrane Type Pin Type Steel Water Wall Panels For CFB With Natural Circulation
  • Membrane Type Pin Type Steel Water Wall Panels For CFB With Natural Circulation
 • Membrane Type Pin Type Steel Water Wall Panels For CFB With Natural Circulation

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: HD Boiler
  گواهی: ASME, SGS, ISO9001
  شماره مدل: دیوار آب

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
  جزئیات بسته بندی: بسته بندی ارزنده دریایی برای صادرات
  زمان تحویل: 30 روز
  مخاطب
  توضیحات محصول جزئیات
  تایپ کنید: نوع غشاء و نوع پین مواد: فولاد کربن ، آلیاژ ، فولاد ضد زنگ
  رنگ: سفارشی مزیت: سازگار با محیط زیست ، نسوز ، ماده ای بهتر برای جایگزینی پانل های دیواری سه بعدی با فیبر گیاهی ، نصب
  برجسته:

  boiler water wall panels

  ,

  boiler water wall tubes

  پانل های دیواره های فلزی آب نوع پین نوع غشایی برای CFB با گردش طبیعی

  توضیحات عمومی


  نام کامل آن لوله دیواره آب است ، نام قدیمی آن دیواره آب خنک است که به آن نیز riser گفته می شود. معمولاً به صورت عمودی بر روی دیواره داخلی کوره قرار می گیرند ، از آنها برای جذب گرمای تابشی توسط شعله و گاز دودکش های درجه حرارت بالا استفاده می شود. اینها شکل اصلی سطوح گرمایش برای دیگهای مختلف مدرن ، همچنین قسمتهای اصلی مدار گردش آب است. . زیرا آنها عملکرد خنک کننده و محافظت از دیوار کوره ، به اصطلاح پانل های دیواری آب را دارند.

  هنگامی که دیوار آب در ابتدا طراحی شد ، قرار نبود گرم شود بلکه کوره را خنک کند تا در اثر گرما زیاد آسیب نبیند. پس از آن به دلیل عملکرد خوب تبادل گرما ، به تدریج درام بخار را جایگزین کنید. لوازم گرمایش اصلی دیگهای بخار آنها سطح گرمایش تبخیری متشکل از بسیاری از لوله های موازی است که بر روی دیواره داخلی دیگ بخار دیگ بخار قرار دارند. وظایف آنها جذب گرمای تابشی در اثر آتش سوزی در دمای بالا یا دودکش های گاز در کوره و تولید بخار یا آب گرم در لوله ها و همچنین کاهش دمای دیواره کوره به منظور محافظت از آن است. در دیگهای بخار با ظرفیت زیاد ، دمای شعله در کوره بسیار زیاد است و شدت تابش گرما بسیار زیاد است. 40-50٪ گرما حتی بیشتر گرما توسط دیواره آب جذب می شود. به جز دیگهای بخار با ظرفیت کوچک ، سطح گرمایش اصلی تبخیر برای دیگهای بخار لوله فعلی آب دیواره آب است.

  طبقه بندی

  اگر با توجه به نوع ساختار ، سه نوع اصلی وجود دارد: نوع لوله لخت ، نوع غشایی ، و تیپ لوله خاردار. نوع لوله برهنه از کل ردیف لوله های فولادی بدون درز با ساده ترین ساختار تشکیل شده است. دیواره آب غشایی نوعی جوشکاری مشترک بسیاری از لوله های ریز خرد شده دیواره آب است تا یک سطح گرمایش ترکیبی مهر و موم شده تشکیل شود. این نه تنها می تواند باعث افزایش سفت شدن هوا در کوره ، کاهش نشت هوا شود بلکه از دیواره کوره نیز محافظت کند ، وزن دیواره کوره را کاهش داده و ساختار آن را ساده تر سازد. دیواره آب لوله بایننت نوعی پین است که 20- قطر 25 میلی متر به طول و 6-12 میلی متر قطر در لوله دیواره آب جوش داده شده و سپس با پلاستیک نسوز ماسه سنگ کروم روکش شده تا از جذب گرما در قسمت دیواره آب کاسته شده و دمای ناحیه احتراق را بالا ببرد. مناسب است به این مناسبت که احتراق سوخت به خصوص مشکل باشد یا برخی کوره های تخلیه سرباره مایع باشد. طبق طرح ، دو نوع دیوار خنک کننده با آب وجود دارد. نوع دیواری و نوع پارتیشن (یعنی گرمایش دوطرفه) .قانونی که اکثراً در قسمت داخلی دیواری کوره تعبیه شده است ، که گرما را از یک طرف جذب می کند ؛ قسمت بعدی بیشتر در وسط دیگ بخار با مقیاس بزرگ نصب می شود. ، که کل کوره را به دو قسمت مجزا تقسیم می کند و از دو طرف گرم می شود.

  دیوار آب غشایی

  دیوار آب غشایی یک سازه محکم از هوا است که از لوله ها و ریزگردها تشکیل شده است. مزایای آن نشت هوا در کوره کمتر است. می توانید از دیوار لایه بندی شده ، بار کمتری روی سازه فولادی و هزینه کمتر دیگ بخار استفاده کنید. استفاده از ساختار سیستم تعلیق آسان و بهبود سیستم انبساط حرارتی ، مناسب برای تولید مکانیزه در مقیاس بزرگ ، میزان مونتاژ بالا ، ظرفیت ذخیره سازی گرمای کم و کوتاه شدن مدت زمان توقف و خاموش شدن ستاره. ضرر این است که فرایند تولید پیچیده است. دیواره آب غشایی اغلب در دیگهای بخار با ظرفیت زیاد ، دمای بالا و فشار بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

  با توجه به فرایند تولید مختلف ، دیواره آب غشایی را می توان به سه نوع تقسیم کرد (شکل 1 را ببینید): لوله های باله 1. نورد در ردیف ها جوش داده می شوند ، با حجم کاری جوش کمتری دارند ، اما لوله های باله گران هستند. لوله و برش 2.bare (فولاد مسطح) در ردیف ها جوش داده می شوند ، که هزینه کم مواد را دارد و به راحتی می تواند نیازهای مختلف را برآورده کند ، اما فولاد مسطح نیاز به دقت بالا و تجهیزات اتمام دارد. 3. جوشکاری فیوژن لوله برهنه ، باله ها بین لوله ها با پر کردن سیم جوش تشکیل می شوند ، که بیشتر برای زمین کوچک بین لوله ها استفاده می شود. قله بین لوله های دیواره آب غشایی به عواملی از قبیل فشار دیگ بخار و بار گرمای کوره مربوط می شود ، معمولاً در ثانیه 1.2-1.5 است.

  قطر مواد و لوله برای دیگهای فشار متوسط ​​، زیاد و فوق پر فشار ، در شرایط عادی گردش آب ، می توان دیوار لوله را به خوبی خنک کرد ، می توان لوله استیل کربن را انتخاب کرد. در مورد دیگهای فشار فشار بسیار بحرانی و فوق بحرانی ، از وخامت انتقال حرارت و دمای متوسط ​​بالا (خصوصاً هنگامی که به پارامترهای فوق العاده بحرانی رسیده باشند) ، غالباً لازم است از لوله‌های داخلی با نخ استفاده شود (شیارهای مارپیچ چند سر در قسمت داخلی) دیواره لوله ، ساختار معمولی نشان داده شده در شکل 2) یا لوله های فولادی آلیاژی Cr-Mo. برای دیواره آب غشایی ، حداکثر. دما و استرس باله ها نیز باید بررسی شود. قطر بیرونی لوله های دیواری آب دیگ بخار با تیراژ طبیعی به طور کلی 42-76 میلی متر است ، دیگهای بخار گردش تحت کنترل فشار بحرانی 42-51 میلی متر ، و دیگهای یکبار مصرف 22-42 میلی متر است.

  دیوار آب از نوع پین

  به آن دیواره آب سرخدار نیز گفته می شود. برای جابجایی یک پوشش محافظ در برابر آتش ، یک استخر سرباره و یک قسمت ذوب سرباره برای تخلیه سرباره مایع لازم است طول معینی از فولاد گرد را روی سطح لوله لخت جوش داده و از پین استفاده کنید تا روکش نسوز را محکم روی دیوار آب بکشید. کوره و همچنین یک درام سیکلون از کوره سیکلون. دیواره آب لوله با نخ داخلی یک لوله با شیارهای مارپیچ یک یا چند در دیوار داخلی لوله است. لوله های نخ داخلی در ناحیه بار گرمای زیاد دیگهای بخار یکبار ، پارامترهای زیر بحرانی و دیگهای بخار گردش اجباری یا در بخش های دیواره آب با میزان تبخیر زیاد استفاده می شوند. هنگامی که مایع کار شده در لوله باریک داخلی جریان یابد ، اختلال شدید رخ می دهد ، که باعث می شود فشار آب در مخلوط آب بخار به دیواره لوله منتهی شود و حباب ها را از دیوار جدا کنید تا توسط آب از آب دور شوند ، در نتیجه شکل گیری آن را از بین می برد. فیلم ویکتور ، از خراب شدن جوش حرارت جلوگیری می کند و دمای دیواره لوله پانل دیواره آب را کاهش می دهد.

  دیواره آب در معرض دو طرفه به دیواره آب چیده شده در امتداد ارتفاع کوره در فضای کوره اشاره دارد که می تواند گرمای اشعه را از دو طرف جذب کند. بیشتر در دیگهای بخار با ظرفیت زیاد استفاده می شود. فولاد کربن معمولاً برای مصالح دیواره آب استفاده می شود. بعضی از دیگهای بخار وقتی از فشار بیش از 14 مگاپاسکال ساخته شده از فولاد آلیاژی هستند. قطر بیرونی لوله: دیگهای بخار گردش خون معمولاً از 51-83 میلی متر استفاده می کنند. دیگهای بخار گردش اجباری متعدد و دیگهای بخار یکبار مصرف معمولاً از 22-60 میلی متر استفاده می کنند. برخلاف دیگهای بخار طبیعی ، دیواره آب دیگهای بخار یکبار لزوماً عمودی نیستند ، بلکه می توانند به صورت افقی احاطه شده یا اشکال دیگر نیز داشته باشند. هنگامی که پارامترها زیاد هستند ، به خصوص در دیگهای یکبار مصرف ، به منظور جلوگیری از خراب شدن انتقال حرارت در ناحیه بار گرمای زیاد کوره ، غالباً لوله ها یا اسپویلرهای داخلی در لوله ها نصب می شوند.

  پارامتر

  نام محصول
  دیوار آب غشایی
  منطقه کاربردی
  دیگ لوله آب
  مواد
  - فولاد کربن: 20 # ، 20G ، A195 ، A-1
  - فولاد آلیاژی: 15CrMoG ، T11
  استاندارد
  GB GB ، ASME
  درجه تولید کننده
  چین درجه ، گواهی ABS ، TUV مجوز
  دمای کار
  دمای اشباع
  مشخصات لوله
  - استفاده مشترک: Φ42 ، Φ51 ، Φ57 ، Φ60 میلی متر
  - دیگر
  ضخامت لوله
  طبق نیاز مشتری
  لوله لوله (سی سی)
  95 میلی متر ، 100 میلی متر ، 105 میلی متر ، 110 میلی متر
  ضخامت فلزی
  طبق نیاز مشتری
  خم شدن
  صفحه خم
  جوشکاری
  GMAW اتوماتیک ، SAW خودکار
  جوشکاری NDT
  100٪ RT در جوش لب به لب لوله
  سفتی هوا
  عالی
  کار آجر
  لازم نیست

  معرفی شرکت


  تاسیس در سال 1985 ، Zhangjiagang هوآ دونگ بویلر ، با مسئولیت محدود (تجارت به عنوان دیگ بخار HD) ، نیروگاه تولید می کند. صنعتی؛ گرمای زباله سوزاندن زباله؛ زیست توده؛ دیگهای بخار آلی و دیگهای بخار برقی. دیگ بخار HD همراه با طیف گسترده ای از سطوح گرمایش ، خدمات بی نظیری را از جمله طراحی دیگ بخار ، ساخت ، نصب ، نگهداری و تعویض قطعات فشار دیگ بخار ارائه می دهد.

  اطلاعات تماس
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  تماس با شخص: 申磊

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

  سایر محصولات

  مخاطب

  نشانی: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  آدرس کارخانه:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  • تلفن:86-512-58666196
  • فکس:86- 512-58774453
  • پست الکترونیک:hdb@boilerfabrication.cn
  • زمان کاری:8:00-17:00
  • تماس با شخص: Miss. Sandy Chen
  • Mobile Site