خانه محصولاتWater Wall Panels

لوله دیواری غشایی بدون درز فشار قوی برای استفاده از نیروگاه ها

لوله دیواری غشایی بدون درز فشار قوی برای استفاده از نیروگاه ها

  • High Pressure Seamless Boiler Membrane Wall Tube For Power Station Using
  • High Pressure Seamless Boiler Membrane Wall Tube For Power Station Using
  • High Pressure Seamless Boiler Membrane Wall Tube For Power Station Using
  • High Pressure Seamless Boiler Membrane Wall Tube For Power Station Using
 • High Pressure Seamless Boiler Membrane Wall Tube For Power Station Using

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: HD Boiler
  گواهی: ISO9001,ASME,Grade A,SGS,EN
  شماره مدل: دیوار آب غشایی

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: 500 تن
  قیمت: Negotiable
  جزئیات بسته بندی: بسته بندی آماده دریا
  زمان تحویل: 30 روز
  شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، D / P ، MoneyGram
  قابلیت ارائه: 500 تن / ماه
  اکنون تماس بگیرید
  توضیحات محصول جزئیات
  وضعیت: جدید ساختار: لوله آتش / آب
  سوخت: ذغال سنگ / گاز / ذغال سنگ / حرارت آب فشار: فشار کم / زیاد
  دامنه برنامه ها: ایستگاه صنعتی / نیروگاه NDE: 100٪ PT ، 100 RT ، 100٪ UT
  مواد: فولاد کربن / استیل ضدزنگ و غیره بسته بندی: بسته بندی آهن قاب

  پانل های دیواری غشایی و غشایی لوله بدون درز فشار قوی ، ایستگاه برق

  معرفی محصول


  دیواره خنک کننده آب غشایی به دیواره خنک کننده آب متشکل از صفحه لوله هوا محکم جوش داده شده توسط فولاد و لوله مسطح اشاره دارد. دیواره خنک کننده آب غشایی می تواند سفتی مناسب محفظه کوره را تضمین کند ، ضریب نشت هوا از محفظه کوره را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. دیگ فشار منفی ، و بهبود وضعیت احتراق در کوره. این می تواند منطقه گرمایش اشعه مؤثر را افزایش داده و مصرف فولاد را ذخیره کند.

  شرح


  پانل های دیواره آب در دیگهای بازیابی زباله استفاده می شود. ما پانل های دیواری آب را تولید می کنیم. اینها از جنس لوله های فولادی کربن تا طراحی و مشخصات مشتریان ساخته شده اند. در هنگام ساخت ، مراقبت های ویژه ای در مورد پوستی و نازک شدن در قسمت خم انجام می شود.

  ما در حال تولید و تهیه طیف گسترده ای از پنل های Waterwall هستیم. لوله های ارائه شده توسط ما مشخص شده است که می توانند فشار داخلی بزرگی را تحمل کنند ، زیرا نوار مداوم مواد باله به صورت مارپیچ روی لوله پیچیده می شود. این لوله ها به طور یکنواخت گرما را تأمین می کنند که منجر به افزایش تولید گرما می شود.

  عملکرد اصلی پانل های دیواری در دیگ بخار جذب حرارت ناشی از شعله یا دودکش درجه حرارت بالا و تولید بخار یا آب گرم در لوله ها است از این رو برای کاهش دما در محفظه.

  جزئیات ساخت و ساز


  مشخصات ترکیبی دیواره خنک کننده آب غشایی به شرح زیر است:
  1. هنگامی که ردیف لوله قطعه قطعه شده بر روی قاب ترکیبی قرار گرفته می شود ، عرض ، طول ، صاف بودن و مورب بودن ردیف لوله را بررسی و تنظیم کنید. برش به طول مناسب ، تنظیم شده در اندازه مشخص شده و مجدداً جوش داده شود. هنگامی که اختلاف مورب ردیف لوله بیش از lOmm باشد ، می توان باله های بین بعضی از لوله ها با اندازه بزرگتر برش داد تا فاصله بین لوله ها کاهش یابد تا اختلاف مورب کاهش یابد و پس از آن می توان باله ها را جوش داد. هنگامی که یکنواختی ردیف لوله از محدوده مجاز تجاوز کند ، می توان از قاب پی وی سی برای تصحیح فشار بالای جک استفاده کرد.
  2. اتصالات باس ردیف لوله با یک لوله واحد متفاوت است. اتصالات جوش یک لوله یکبار بعد از جوش تقریبا 1-2 میلی متر کاهش می یابد ، که هیچ تاثیری در سایر لوله ها ندارد. اما ردیف لوله یکسان نیست. دو بخش جوش لب به لب لوله ، اگر از یک طرف به طرف دیگر دنباله جوشکاری ، جوشکاری تا انتهای لوله ناشی از تغییر شکل بسیار بزرگ باشد. بنابراین ، قبل از جوش دادن لب به لب ، ترخیص لبخند از این جوش مفصل باید به طور جامع اندازه گیری شود ، و با توجه به اینکه طبقه بندی باس بسیار کوچک ، متوسط ​​، طبقه بندی خیلی بزرگ است ، اگر ترخیص زیاد لب به لب خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد ، باید روش برش لوله را انجام داده ، جایگزین آن را با یک لوله کوتاه متوسط ​​انجام دهید. این بار به دلیل کوچک شدن جوش ، لوله ای با شکاف بزرگتر لحیم می شود. به منظور کاهش تغییر شکل انقباض جوش لوله ، باید روش تقارن و جوشکاری متقابل اتخاذ شود.
  3. قسمت پایین دیواره خنک کننده آب جلو و عقب دارای کف کوره (سطل خاکستر سرد) است و قسمت فوقانی دیواره خنک کننده آب عقب دارای شعله شعله است ، بنابراین اندازه قطعه بزرگتر و شکل خاص تر است. بنابراین ترکیب آن دشوار است.
  4- توپ تک پاس لوله دیواری آب عقب با دیگر لوله های سطح گرمایش متفاوت است. از آنجا که دیواره آب عقب در جعبه هدر فوقانی دارای زاویه قابل اشتعال است ، تعداد لوله خم کن زاویه قابل اشتعال برابر است با عقب دیوار آب ، به منظور افزایش استحکام زاویه مقاوم در برابر شعله ، همچنین تعداد قابل توجهی از لوله مستقیم فاصله (بیشترین نوع کوره) وجود دارد .در تقاطع شعله و زاویه لوله مستقیم ، سه برابر فولاد چدن مخصوص فولاد برابر با قطر (سه- لوله شاخه) نصب شده است. در لوله مستقیم و اتصالی بین مخزن متحد بالا مجهز به دیافراگم Φ 5 میلی متر یا محدود کننده Φ 10 میلی متر است. از این طریق ، بیشتر لوله خم متوسط ​​کار برای خنک کننده شعله شعله ، و بخش کوچکی از لوله خم شده در محیط کار تضمین می کند که لوله مستقیم و لوله خمیده میزان انبساط مربوطه را دارند ، بنابراین می توانند استرس داخلی را کاهش دهند ، بنابراین مشکل عبور از توپ افزایش می یابد.

  مزایای استفاده از دیوار آب غشایی


  1- تضمین نشتی دیواره کوره و کاهش نشت هوا در محفظه احتراق.

  2. برای دستیابی به خنک کننده کامل آب محفظه احتراق ، و دیواره آب غشایی لوازم جانبی دیگ بخار از مزایای جلوگیری از کک شدن در شرایط شلیک تکمیلی است.

  3. ظرفیت ذخیره سازی حرارتی اندک است ، گرم شدن محفظه احتراق سریع است و خنک کننده نیز سریع است که می تواند زمان خنک کننده شروع دیگ و خاموش شدن کوره را کوتاه کند.

  4. خوب است که از دیوار خنک شده با آب پشتیبانی شده استفاده کنید و این می تواند بار چارچوب دیگ را کاهش دهد ، که سود بیش از حد آن است.

  5- در مقایسه با لوله‌های لخت ، دیواره آب غشایی ظرفیت جذب حرارت لوله را بهبود می بخشد.

  6. دیواره آب غشایی دیگ بخار مستقیم کارخانه می تواند درجه اولیه ترکیب قطعات دیگ بخار را بهبود بخشد و بار کاری نصب را کاهش دهد.

  اضافی


  1 پانل های دیواره آب در دیگهای بازیابی زباله استفاده می شود.
  2 ما پانل های دیواری آب را تولید می کنیم ، اینها از لوله های فلزی کربن تا طراحی و مشخصات مشتریان ساخته شده اند.
  3 در هنگام ساخت ، مراقبت های ویژه ای در مورد پوستی و نازک شدن در قسمت خم انجام می شود.
  4 ما در حال تولید و تهیه طیف گسترده ای از پنل های Waterwall هستیم.
  5 لوله های ارائه شده توسط ما مشخص شده است که می توانند فشار داخلی بزرگی را تحمل کنند ، زیرا نوار مداوم مواد باله به صورت مارپیچ روی لوله پیچیده می شود.
  6 شناخته شده است که این لوله ها گرما یکنواخت را تأمین می کنند که منجر به افزایش تولید گرما می شود.
  7 عملکرد اصلی پانل های دیواری در دیگ بخار جذب حرارت ناشی از شعله یا دودکش درجه حرارت بالا و تولید بخار یا آب گرم در لوله ها است از این رو برای کاهش دما در محفظه.

  کاربرد


  1 دیواره آب غشایی تأمین کننده انرژی محیط زیست چین برای صرفه جویی در دیافراگم CFB دیواره های غشایی است که از لوله هایی ساخته شده است که با یا بدون نوار فلزی در بین آنها جوش داده شده است.
  2 این دیوارها محفظه محفظه احتراق زغال سنگ را تشکیل می دهند.
  3 لوله های دیواره آب همچنین به عنوان بخش تبخیر کننده گفته می شود. آنها حاوی آب عمدتا به صورت مایع هستند که با بالا آمدن در دیگ به تدریج تبخیر می شود.

  توجه داشته باشید


  1 کنترل نفوذ جوش برای برآوردن الزامات انتقال مکانیکی و حرارتی کنترل تغییر شکل در برابر تحمل های قابل قبول.
  2 پانل ها به طور معمول بعد از جوشکاری و عملیات حرارتی نیاز به صاف کردن در کارگاه دارند ، سوالی که باید پاسخ داده شود این است که آیا مغازه می تواند پس از تحمل بعدی میزان تحمل های لازم برای نصب سایت موفق را برآورده کند؟
  3 آیا می توان از روش های موجود برای کار با فروشگاه استفاده کرد ، بدون اضافه کردن کنترل های اضافی که باعث افزایش هزینه و برنامه می شود.
  4 اهمیت پیش گرمایش و نگهداری آن از طریق فرآیند جوشکاری می تواند باعث شود تعدادی از موارد مربوط به نحوه کار و فرآوری مغازه ها به طور قابل توجهی افزایش یابد.

  اطلاعات تماس
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  تماس با شخص: 申磊

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

  سایر محصولات

  مخاطب

  نشانی: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  آدرس کارخانه:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  • تلفن:86-512-58666196
  • فکس:86- 512-58774453
  • پست الکترونیک:hdb@boilerfabrication.cn
  • زمان کاری:8:00-17:00
  • تماس با شخص: Miss. Sandy Chen
  • Mobile Site