Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتBoiler Economizer

اکولایزر بویلر فولادی با سربرگ منیفولد برای دیگ بخار زغال سنگ با توزیع ترکیب

اکولایزر بویلر فولادی با سربرگ منیفولد برای دیگ بخار زغال سنگ با توزیع ترکیب

  • Steel Boiler Economizer with Manifold Header For Puverized Coal Boiler With Compound Circulation
  • Steel Boiler Economizer with Manifold Header For Puverized Coal Boiler With Compound Circulation
  • Steel Boiler Economizer with Manifold Header For Puverized Coal Boiler With Compound Circulation
  • Steel Boiler Economizer with Manifold Header For Puverized Coal Boiler With Compound Circulation
 • Steel Boiler Economizer with Manifold Header For Puverized Coal Boiler With Compound Circulation

  جزئیات محصول:

  محل منبع: جیانگسو، چین
  نام تجاری: HD Boiler
  گواهی: ASME, EN, SGS, ISO9001
  شماره مدل: اقتصادسنج دیگ

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
  جزئیات بسته بندی: بسته بندی آماده دریا
  زمان تحویل: 30 روز
  اکنون تماس بگیرید
  توضیحات محصول جزئیات
  رنگ: نیاز مشتری مواد: فولاد کربن یا فولاد ضد زنگ
  سوخت ها: ذغال سنگ استفاده: نیروگاه
  استاندارد: مثل من وضعیت: جدید

  اکولایزر لوله فیدر برای دیگهای بخار زغال سنگ در نیروگاه حرارتی

  خلاصه

  سه مرحله از آب تغذیه در دیگ بخار گرم شده به بخار سوپرمارکت وجود دارد: پیش گرم شدن آب خوراک، تبخیر و سوپر تبخیر. سه مرحله در سه سطح گرمایش مختلف به پایان رسید. سیستم بخار و آب دیگ بخار از سه سطح گرمایش مختلف و همچنین لوله های اتصال آنها تشکیل شده است. Economizers بویلر یکی از آنهاست و تجهیزات مورد نیاز برای پیش گرم کردن آب تغذیه است. بنابراين، سطح گرمايي با کمترین دما براي مايع کار ديگ بخار در واحد بخار و آب ديگ بخار است. مایع کاری که از طریق این تجهیزات عبور می کند، آب مونوفازیک (اقتصاددگر غیر جوش) است.


  اصل کار


  اکوکادر بویلر نوع مبدل حرارتی است که برای گرم کردن آب تغذیه با استفاده از گرمای گاز دودکش. گاز دودکش که از لوله بیرون می آید بالا و پایین یک جریان متقاطع است که از بسته شدن لوله عبور می کند و گرما را به دیوار لوله منتقل می کند. آب از پایین به بالا جریان دارد و گرما را از دیواره لوله جذب می کند و دمای آن بالا می رود. به این ترتیب نه تنها می توان انتقال حرارت مخالف همزمان برای صرفه جویی در مصرف فلزات، بلکه برای آب / بخار به جریان و اگزوز و همچنین کاهش کرنش نیز مناسب است. یکی دیگر، این روش برای تمیز کردن گرد و غبار خوب است.


  توابع


  منشاء استفاده از اقتصادسنج ها این است که آب تغذیه را با استفاده از گرمازدایی گاز دودکش حرارت دهیم تا دمای اگزوز را کاهش داده و کارایی دیگ بخار را افزایش دهد، صرفه جویی در مصرف سوخت، که به این معنی است که اقتصاد نامیده می شود. در صورت استفاده از economizers دیگ، آب تغذیه در اینجا قبل از رسیدن به سطح گرما تبخیری گرم شده است، بنابراین گرما جذب شده بر روی سطح گرمایی تبخیر شده و همچنین منطقه گرمایی قطعا کاهش می یابد. اقتصادسنجهای بویلر مقابله می کنند. دمای محیط کار مایع پایین تر از آب مجاور است و جریان اجباری را برای ایجاد شرایط برای استفاده از دیواره های نازک و لوله های قطر کوچک اعمال می کند. کل ساختار نیز بسیار تنگ است. بنابراین، انتقال حرارت انتقال حرارت و انتقال حرارت از کارایی کارآمد تر از نمونه بسته بندی لوله تبخیر convection است که دارای دامنه دمای دود است. این اقتصاد سازان دیگ برای جایگزینی بسته های لوله تبخیر convection می توانند مصرف فلزات را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. علاوه بر این، آب تغذیه گرم شده به درام بخار می آید، به این ترتیب می تواند اختلاف دما بین آب و دیواره بخار بخار را کاهش دهد و در نهایت تنش حرارتی درون بخار را کاهش دهد. با توجه به دلایل بالا، در حال حاضر اقتصاددانان بخش های متفاوتی از دیگهای بخار هستند. بنابراین ما می توانیم توابع economizers را به صورت زیر خلاصه کنیم:


  1. صرفه جویی در مصرف سوخت: economizers در قسمت پشتی دیگهای بخار قرار می گیرند. به این ترتیب می توان دمای دود و گاز را کاهش داد، به این ترتیب برای صرفه جویی در سوخت.


  2. شرایط کار از درام های بخار را بهبود می بخشد: با توجه به اقتصادسنج ها، هنگام ورود به درام بخار درجه حرارت آب تغذیه افزایش می یابد. این اختلاف دما بین آب تغذیه و دیوار بخار درهم و همچنین استرس حرارتی بخار را کاهش می دهد، به طوری که باعث بهبود شرایط کار درام های بخار و افزایش عمر مفید آن می شود.


  3. کاهش هزینه تولید دیگ: برای آب تغذیه در economizers دیگ گرم می شود. استفاده از قطعات یدکی کم دما به عنوان اقتصادسنج دیگ برای جایگزینی برخی از پانل های دیواری با درجه حرارت بالا با قیمت بالا باعث کاهش هزینه تولید دیگهای بخار می شود.


  انواع


  اگر بر اساس مواد، اقتصاددانها را می توان به economizers لوله فولادی و economizers آهن تقسیم کرد. در حال حاضر، اکثر دیگهای بزرگ و متوسط ​​با استفاده از لوله های فولادی ساخته شده اقتصاددانان هستند، زیرا آنها دارای توان بالا و کارایی قابل اعتماد هستند و قادر به مقاومت در برابر ضربه هستند، در حالیکه عملکرد خوب انتقال حرارت، ساختار کوچک و هزینه کم را دارند. یک نقطه ضعف، مقاومت در برابر خوردگی بد است، اما اکنون آب تغذیه مدرن بویلر به شدت تحت درمان قرار گرفته است، بنابراین مشکل تقریبا حل شده است.


  اگر با توجه به افزایش حرارت مایع کار، اقتصاددانها را می توان به انواع غیر جوش و جوش تقسیم کرد.


  1. Economizers جوش: دمای آب خروجی نه تنها می تواند به درجه حرارت منتقل شده برسد، بلکه می تواند مقدار زیادی از آب را جذب کند، نسبت آن حدود 10 تا 15 درصد از کل مواد خوراکی است، نه بیش از 20٪ در مورد مقاومت زیاد جریان به مایع کار


  2. Economizers بدون جوش: دمای خروجی 20-25 درجه پایین تر از نقطه جوش تحت فشار است.


  اکثر دیگهای فشار متوسط، از اکواریزرهای جوش استفاده می کنند. این به این دلیل است که حرارت پنهان تبخیر آب در دیگهای فشار متوسط ​​بالا است و گرما از آب گرم است smal. بنابراين لازم است كه در آبگريز كننده ديگ بخار آبي بخوريد تا از خوردن ناپايدار در فازها جلوگيري شود و از افزايش مصرف فلز در سطوح حرارتي به عنوان سوپر گرمايي ناشي از دماي گاز خروجي با شدت كوچك جلوگيري شود. علاوه بر این، می تواند نقش اقتصاد سازان را بازی کند.


  دیگ های فشار فوق العاده با استفاده از اکواریزرهای بدون جوش بیشتر استفاده می کنند. این به این دلیل است که وقتی که فشار بالاتر است، حرارت پنهان تبخیر کاهش می یابد، در حالی که گرما از آب گرم افزایش می یابد، بنابراین لازم است که بعضی از آب را در پانل های دیواری آب گرم می کنیم تا از بروز سرباره در سطوح حرارتی خروجی کوره و کوره درون ناشی از دمای بالا در کوره ها و گاز خروجی. بنابراین معمولا دیگهای فشار فوق العاده با استفاده از economizers نوعی جوش نیستند.


  عامل اصلی در نظر گرفتن این است که کدام اقتصاد ساز پارامترهای دیگ بخار است. هنگامی که پارامترهای دیگ بخار متفاوت هستند، نسبت جذب گرما مورد نیاز در سه مرحله برای حرارت دادن مایع کار باعث تفاوت می شود. بنابراین ترتیبات مربوطه از سه سطح گرما نیز باید تغییر کند. واحدهای بزرگ با پارامترهای بالا، جذب گرمای تبخیر آنها کمتر است، در حالی که جذب گرما از آب با حرارت دادن، جذب گرما بخار از طریق گرمای بیش از حد، جذب گرما از طریق گرمای زیاد، بسیار بزرگ است. به این ترتیب، اکواریزر نوع غیر جوش نوع اصلی برای دیگهای واحد فشار فوق العاده است.

  مشخصات فنی

  شرح اقتصادسنج بویلر
  ماده فولاد آلیاژی، فولاد کربن، SA210C، SA213T22 و غیره
  استاندارد مواد ASTM، EN یا ISO و غیره
  بعد، ابعاد، اندازه سفارشی سازی
  وزن

  حداقل: 10 تن

  حداکثر: 1000 تن

  فرآیند ذوب: EF + LF + VD
  روند مواد → ذوب → داغ / سرد نورد → عملیات حرارتی (عادی سازی + درجه حرارت) → بازرسی → ماشینکاری ناهموار → UT → عملیات حرارتی دوم → ماشینکاری اتمام → بازرسی
  استاندارد UT ASTM A388 یا EN10228 و غیره

  کنترل کیفیت

  1. آزمون محاسبه آزمون و قدرت محاسبات با اطلاعات مواد کاربردی.

  2. گزارش 100٪ NDT (بازرسی غیر مخرب) از ورق فولاد، لوله و الکترود

  3. گزارش بررسی بازرسی آزمون اشعه ایکس، γ و مایع (جوش جوشکاری): برای اطمینان از کیفیت کل دیگ

  4. گزارش آزمون هیدرولیک: اطمینان از فشار استاندارد و ایمنی

  اطلاعات تماس
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  تماس با شخص: Wendy

  تلفن: +8618351692506

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

  سایر محصولات