خانه محصولاتBoiler Economizer

اکولایزر بویلر با کارایی بالا و عملکرد ساخته شده از فولاد، 1 سال گارانتی

اکولایزر بویلر با کارایی بالا و عملکرد ساخته شده از فولاد، 1 سال گارانتی

  • High Efficient And Performance Boiler Economizer Made Of Steel , 1 Year Warranty
  • High Efficient And Performance Boiler Economizer Made Of Steel , 1 Year Warranty
  • High Efficient And Performance Boiler Economizer Made Of Steel , 1 Year Warranty
  • High Efficient And Performance Boiler Economizer Made Of Steel , 1 Year Warranty
 • High Efficient And Performance Boiler Economizer Made Of Steel , 1 Year Warranty

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: HD Boiler
  گواهی: ISO9001, SGS, ASME, EN
  شماره مدل: کمپرسور بویلر

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
  جزئیات بسته بندی: بسته بندی آهن برای صادرات
  زمان تحویل: 45 روز
  شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
  اکنون تماس بگیرید
  توضیحات محصول جزئیات
  مواد: فولاد کربن یا استیل ضد زنگ تایپ کنید: اقتصاد ساز ، لوله فینتد
  کاربرد: دیگ بخار نیروگاه ، بازیابی حرارت گارانتی: 1 سال
  سوخت ها: زغال سنگ ، روغن دیزل تولید - محصول: سازنده کوره

  اجزای سازنده دیگ بخار فولادی قطعات یدکی Fin Tube Economyizer

  خلاصه
  سه مرحله از آب خوراک در دیگ بخار گرم شده در بخار گرم شده وجود دارد: پیش گرم کردن آب ، تبخیر و گرمای بیش از حد آب خوراک. سه مرحله در سه سطح گرمایش مختلف به پایان رسیده است. بخار دیگ بخار و مدار آب از سه سطح گرمایش مختلف و همچنین لوله های اتصال آنها تشکیل شده است. اقتصاددانان دیگ بخار یکی از آنها هستند و درست تجهیزات پیش گرم آب خوراک را درست می کند. بنابراین ، این سطح گرمایش با کمترین دما برای سیال کار دیگ در بخار دیگ و مدار آب است. مایع در حال کار که از طریق این تجهیزات عبور می کند ، آب مونو فازی (اقتصادی سازنده غیر جوش) است.


  اصل کار


  سازنده دیگ بخار نوعی مبدل حرارتی برای گرم کردن آب خوراک با استفاده از گرمای گاز دودکش است. گاز دودکش که از لوله خارج می شود ، با عبور جریان متقاطع از لوله و عبور گرما به دیواره لوله ، بالا و پایین می رود. آب از پایین به بالا جریان دارد و گرما را از دیواره لوله دور می کند و درجه حرارت آن بالا می رود. به این ترتیب نه تنها می تواند انتقال گرما در مقابل صرفه جویی در مصرف فلز باشد ، بلکه برای جریان آب و بخار و جریان تخلیه و همچنین کاهش خوردگی نیز مفید است. یک روش دیگر ، این روش برای تمیز کردن گرد و غبار به خوبی عمل می کند.


  کارکرد


  منشأ استفاده از دستگاه های اقتصادی ساز ، گرم کردن آب خوراک با استفاده از گرمای بخاری دودکش ها می باشد تا از این طریق باعث کاهش دمای اگزوز و افزایش راندمان دیگ بخار ، صرفه جویی در مصرف سوخت شود. در صورت استفاده از سازنده های دیگ بخار ، قبل از آمدن به سطح گرمایش تبخیر ، آب خوراک در اینجا گرم می شود ، بنابراین گرما از بین رفته در سطح گرمایش تبخیر و همچنین منطقه گرمایش قطعاً کاهش می یابد. اقتصاددانان دیگ بخار ضد برقی قرار می گیرند. درجه حرارت متوسط ​​سیال کار پایین تر از دمای آب جوشیده است و برای ایجاد شرایط استفاده از لوله های دیواره نازک و قطر کوچک ، جریان اجباری اعمال می شود. کل ساختار نیز بسیار محکم است. بنابراین ، اختلاف دمای انتقال حرارت و انتقال حرارت با هم کارآمد بالاتر از بسته نرم افزاری لوله تبخیر همرفت است که دارای محدوده دمای دود یکسان است. اقتصاددانان دیگ بخار برای جایگزین کردن بسته های لوله تبخیر همرفت می توانند میزان مصرف فلز را تا حد زیادی کاهش دهند. علاوه بر این ، آب گرم خوراک به طبل بخار می آید ، از این طریق می توان اختلاف دما بین آب و دیواره درام بخار را کاهش داد و در نهایت تنش حرارتی درام بخار را کاهش داد. به دلایل فوق ، اکنون اکونومایزر قسمتهای مهم دیگهای بخار است. بنابراین می توانیم کارکردهای اقتصاددانان را به شرح زیر بصورت زیر تفسیر کنیم:


  1- صرفه جویی در مصرف سوخت: اقتصاددانان در قسمت عقب دیگهای بخار قرار می گیرند. با این روش می توان دمای دود و گاز را کاهش داد ، بنابراین باعث صرفه جویی در سوخت ها می شود.


  2- بهبود شرایط کار طبل های بخار: به دلیل اقتصادی بودن ، دمای آب خوراک هنگام ورود به طبل بخار افزایش می یابد. این باعث کاهش اختلاف دما بین دیواره درام خوراکی و درام بخار و همچنین استرس حرارتی درام بخار می شود ، به طوری که باعث بهبود شرایط کار طبل های بخار و افزایش عمر سرویس می شود.


  3. کاهش هزینه تولید دیگ بخار: زیرا آب خوراک در اقتصاددانان دیگ بخار گرم می شود. استفاده از قطعات یدکی با دمای پایین به عنوان سازنده دیگ بخار برای جایگزینی برخی از پانل های دیواری با درجه حرارت بالا و با قیمت بالا ، هزینه تولید دیگهای بخار را کاهش می دهد.


  انواع


  اگر طبق مواد ، اقتصاددانان را می توان به اقتصاددانان لوله های فولادی و اقتصاددانان آهن تقسیم کرد. در حال حاضر اکثر دیگهای بخار با حجم متوسط ​​و متوسط ​​به طور گسترده ای از لوله های ساخته شده از جنس استنلس استیل استفاده می کنند ، زیرا از استحکام بالا و توانایی کار قابل اطمینان برخوردار هستند و قادر به مقاومت در برابر ضربه ها هستند ، در عین حال عملکرد خوبی در انتقال حرارت ، سازه کوچک و کم هزینه دارند. یک نکته ضعف ، مقاومت در برابر خوردگی بد است ، اما اکنون آب تازه خوراک دیگ بخار به طور جدی درمان می شود ، بنابراین مشکل تقریبا حل می شود.


  اگر با توجه به افزایش حرارت مایعات کار ، اقتصاددانان را می توان به انواع غیر جوش و جوش تقسیم کرد.


  1. اقتصاددانان در حال جوشاندن: دمای آب خروجی نه تنها می تواند به درجه حرارت پخته نشده برسد ، بلکه می تواند مقداری آب را نیز تبخیر کند ، این نسبت در حدود 10-10٪ از کل آب خوراک است ، در صورت عدم مقاومت زیاد در جریان باعث بیش از 20٪ می شود. به مایع کار


  2. اقتصاددانان غیر جوش: دمای خروجی 20-25 درجه پایین تر از نقطه جوش تحت فشار داده شده است.


  اکثر دیگهای فشار متوسط ​​از اقتصاددانهای نوع جوش استفاده می کنند. این امر به این دلیل است که گرمای نهان تبخیر آب در دیگهای فشار متوسط ​​زیاد است و گرمای آب گرم شده تبدیل به smal می شود. بنابراین لازم است مقداری آب برای تبخیر در اقتصاد دیگ بخار ارسال شود تا از احتراق ناپایدار در محفظه ها جلوگیری شود و از افزایش مصرف فلز در سطوح گرمایش به عنوان سوپر هیترهای ناشی از درجه حرارت بسیار زیاد گاز دودکشهای خروجی جلوگیری شود. علاوه بر این ، می تواند به ایفای نقش اقتصاددانان کمک کند.


  دیگهای بخار فشار فوق العاده بیشتر از اقتصاددانهای نوع جوش استفاده نمی کنند. این امر به این دلیل است که وقتی فشار بیشتر است ، گرمای نهان بخار شدن کاهش می یابد ، در حالی که گرمای آب گرم شده بیشتر می شود ، بنابراین لازم است مقداری آب برای گرم شدن در تابلوهای دیواره آب ارسال شود تا از جلوگیری از سرباره شدن جلوگیری شود. گرم شدن سطح کوره ها و اجاق گاز داخل کوره در اثر درجه حرارت بیش از حد بالا در کوره ها و گاز دودکش های خروجی. بنابراین معمولاً دیگهای بخار فشار بالا از اقتصاددانهای نوع غیر جوش استفاده می کنند.


  اصلی ترین فاکتور که باید در نظر بگیرد کدام یک از اقتصاددانان پارامترهای دیگ بخار است. هنگامی که پارامترهای دیگ بخار متفاوت هستند ، نسبت جذب حرارت مورد نیاز در سه مرحله برای گرم کردن سیال کار باعث ایجاد اختلاف می شود. بنابراین ترتیب مربوط به سه سطح گرمایش نیز باید تغییر کند. برای واحدهای بزرگ با پارامترهای بالا ، جذب گرمای تبخیر آنها کمتر است ، در حالی که جذب گرمای آب با گرمایش ، جذب گرمای بخار با گرمایش زیاد ، جذب گرما با گرمایش بسیار زیاد است. بنابراین ، اقتصاددانان نوع غیر جوش نوع اصلی دیگهای بخار واحد فشار قوی هستند.

  مشخصات فنی

  شرح سازنده دیگ بخار
  مواد فولاد آلیاژی ، فولاد کربن ، SA210C ، SA213T22 و غیره
  استاندارد مواد ASTM ، EN یا ISO و غیره
  بعد، ابعاد، اندازه سفارشی سازی
  وزن

  حداقل: 10 تن

  حداکثر

  فرآیند ذوب: EF + LF + VD
  روند مواد → اینوگ → گرم / سرد نورد treatment عملیات حرارتی (عادی سازی + معتدل شدن) → بازرسی mach ماشینکاری خشن → UT treatment عملیات حرارتی 2 → → پایان کاری ماشینکاری → بازرسی
  استاندارد UT ASTM A388 یا EN10228 و غیره

  کنترل کیفیت

  1. آزمایش تأثیر و گزارش محاسبه قدرت با اطلاعات مربوط به مطالب کاربردی.

  2. گزارش 100٪ NDT (بازرسی غیر مخرب) صفحه فولادی ، لوله و الکترود

  3. گزارش بازرسی تست اشعه ایکس ، اشعه γ و مایعات مایع (درز جوشکاری): برای اطمینان از کیفیت کل دیگ

  4. گزارش آزمایش هیدرولیک: از فشار و ایمنی استاندارد کار اطمینان حاصل کنید

  اطلاعات تماس
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  تماس با شخص: Wendy

  تلفن: +8618351692506

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

  سایر محصولات

  مخاطب

  نشانی: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  آدرس کارخانه:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  • تلفن:86-512-58666196
  • فکس:86- 512-58774453
  • پست الکترونیک:hdb@boilerfabrication.cn
  • زمان کاری:8:00-17:00
  • تماس با شخص: Miss. Sandy Chen
  • Mobile Site